Twoje „Nadmorskie apartamenty”

 

Niedawno wybudowany „Residence Zodiaco” znajduje się w dzielnicy hotelowej San Benedetto del Tronto w odległości około 50 metrów od morza. Do centrum miasta pieszo można dojść w kilka minut.

„Residence Zodiaco” to 14 komfortowych mieszkań z łazienką zapewniających spędzenie wspaniałych i beztroskich wakacji. 

 

W skład „Residence Zodiaco” wchodzi :

- 8 mieszkań  dwupokojowych (bilocale) z dużym balkonem z widokiem na morze. W salonie z aneksem kuchennym znajduje się rozkładana dwuosobowa kanapa, a w sypialni duże 2 osobowe łóżko. Jest to  mieszkanie idealne dla 4 osób.  

- 4  mieszkania  (monolocale). W salonie z aneksem kuchennym znajduje się rozkładana dwuosobowa kanapa, a w sypialni jednoosobowe łóżko. Jest to  mieszkanie idealne dla 3 osób. 

- 2 mieszkania trzypokojowe (trilocale) z balkonem z widokiem na morze i klimatyzacją składające się z salonu z aneksem kuchennym wyposażonego w rozkładaną dwuosobową kanapę, 2 pokoi z łóżkiem 2 osobowym lub 2 łóżkami jednoosobowymi. Wygodne miejsce pobytu wakacyjnego dla 6 osób.    

 

W każdym apartamencie na wyposażeniu znajduje się TV z telewizją cyfrową naziemną.  Na balkonach znajdziemy stolik, krzesła i leżak, Turysta ma możliwość korzystania ze wspólnej pralni, stojaka-suszarki, deski do prasowania i żelazka.  

Mieszkanie w dniu zakwaterowania jest posprzątane a na łóżkach są założone świeżo wyprane i odkażone pokrowce na materacach i na poduszkach.

Na zamówienie, dostępne za dodatkową odpłatnością w kwocie 10 € za zestaw dla 1 osoby: prześcieradło, ręcznik kąpielowy, ręcznik mały i bidetowy 

 

Podane w cenniku ceny to koszt najmu mieszkania ( odpowiednio mono; bilo lub trilocalu) w okresie od soboty do soboty.

Do cen z cennika należy doliczyć płatną na miejscu, w dniu zakwaterowania, ryczałtową opłatę za sprzątanie mieszkania po zakończeniu pobytu.   

 

Portiernia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 12:00, w soboty od 9:00 do 12:00 oraz od 15:00 do 18:00.  

 

Zakwaterowanie w dniu przyjazdu możliwe w godz. od 15: 00 do 18:00. Mieszkanie należy opuścić w dniu wyjazdu do godz. 10:00 ( możliwość przyjazdów poza wyznaczonymi godzinami po uprzednim poinformowaniu Dyrekcji).

 

„Residence Zodiaco” gwarantuje transfer z dworca kolejowego lub dworca autobusowego w San Benedetto del Tronto.

 

Dla mieszkańców „Residence Zodiaco” zostały ustalone specjalne zniżki na usługi plażowe w pobliskim punkcie gastronomicznym świadczącym usługi najmu leżaków i parasoli - Chalet Zodiaco.

Na turystów, którzy wolą wypoczynek  na niezorganizowanej plaży czeka pobliska spiaggia libera ( bezpłatna ogólnodostępna plaża ).

 Administracja i Dyrekcja obiektu została powierzona spółce DIMAR sp. z o.o.

 Dyrektor Lello Canderolo  obiecuje Państwu spędzenie  Wspaniałych wakacji w nadmorskim apartamencie.