1- REZERWACJA:

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, ale musi być ona potwierdzona e-mailem lub faxem , natomiast jej ostatecznym potwierdzeniem jest wpłata zaliczki w wysokości 30 % wartości usługi na konto bankowe. W przypadku rezerwacji pobytów trwających ponad tydzień Dyrekcja zastrzega sobie prawo żądania wpłaty zaliczki w wyższej kwocie.    

W przypadku nie dopełnienia przez klienta powyższego warunku Dyrekcja anuluje niepotwierdzoną rezerwację. 

2- REZYGNACJA Z REZERWACJI :

W okresie od 14/06/2014 do 31/08/2014 w przypadku rezygnacji lub zmian terminów dokonanych najpóźniej do15 dni przed planowanym dniem przyjazdu Gość nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

W przypadku rezygnacji lub zmian terminów dokonanych najpóźniej do 5 dni przed planowanym dniem przyjazdu Gość  ponosi  dodatkowy koszt w wysokości 50 % wartości pobytu.

 W przypadku rezygnacji lub zmian terminów dokonanych po w/w terminie lub nieskorzystanie z  apartamentu w zarezerwowanym terminie Gość zostanie obciążony 100 % kosztem całego pobytu. 

 3- ZAKWATEROWANIE

 W okresie letnim zakwaterowanie odbywa się w godz. od 15:00 do 18:00. W przypadku przyjazdu w innym czasie należy uprzedzić o tym Dyrekcję.

W celu dokonania prawidłowego zameldowania w dniu przyjazdu wszyscy klienci muszą okazać dokument tożsamości. W przypadku, gdy klient z własnej winy skróci pobyt (przyjedzie później lub wyjedzie wcześniej) Dyrekcja nie przewiduje żadnych zniżek, ani zwrotów.

4- WPŁATA KOŃCOWA

Dopłata salda do ceny usługi powinna nastąpić w momencie zameldowania w gotówce, czekiem bankowym lub kartą kredytową. Do ceny najmu apartamentu należy doliczyć obowiązkową opłatę kosztu końcowego sprzątania w wysokości 35 € za mieszkanie.    

5 – KAUCJA

W dniu przyjazdu należy wpłacić kaucję za apartament w wysokości 150,00 € w gotówce, czekiem lub kartą kredytową. Goście zobowiązują się dbać o apartament i znajdujące się w nim urządzenia. Zgłoszenia dotyczące zniszczeń, uszkodzeń, usterek w apartamencie będą przyjmowane tylko w dniu przyjazdu zaraz po zakwaterowaniu. W związku z powyższym prosimy Gości o skontrolowanie czy wszystko jest w porządku i działa prawidłowo. Kosztem ewentualnych zniszczeń lub szkód wyrządzonych  w apartamencie stwierdzonych w momencie upuszczania apartamentu zostaną obciążeni opuszczający go Goście. Wycena kosztu naprawy jest wyliczana wg. rzeczywistego kosztu naprawy lub zakupu nowego przedmiotu. Kaucja jest zwracana po dokonaniu przez Dyrekcję kontroli stanu mieszkania, pod warunkiem niestwierdzenia zniszczeń.     

6- ZAGUBIENIE KLUCZY

Ewentualne zagubienie kluczy należy natychmiast zgłosić w Dyrekcji. W tym przypadku Gość zostanie obciążony dodatkowym kosztem w wysokości 20,00 €.   

7-    WYKWATEROWANIE:

Apartament należy upuścić w dniu wyjazdu najpóźniej do godz. 10:00. Dyrekcja na prośbę Gościa może wyrazić zgodę na wykwaterowanie w nocy lub poza ustalonymi  w regulaminie godzinami. Istnieje również możliwość wykwaterowania Gości po godz. 10:00 po dokonaniu dopłaty w wysokości połowy stawki dziennej danego pobytu. Mieszkanie należy pozostawić czyste, należy wynieść śmieci i nie pozostawiać rzeczy osobistych.    

8- ZASADY POBYTU

 Zabrania się przebywania w mieszkaniu większej ilości osób niż zostało to ustalone w momencie składnia rezerwacji. W tym przypadku dzieci są liczone na równi z dorosłymi. Wszyscy Goście są zobowiązani przestrzegać regulaminu pobytu w „Residence Zodiaco” a w szczególności ściśle przestrzegać godzin ciszy w porze od 14:00 do 16:00 i po 23:00.  

9-  WYPOSAŻENIE APARTAMENTÓW

Wszystkie mieszkania są w pełni umeblowane i wyposażone w aneks kuchenny z płytą do gotowania i lodówką, naczynia , talerze, sztućce i szklanki.  

W każdym mieszkaniu znajduje się TV LCD z telewizją cyfrową naziemną. Na łóżkach są założone świeżo wyprane i odkażone pokrowce na materacach i na poduszkach.

Na zamówienie, za dodatkową odpłatnością w kwocie 10 € za zestaw dla 1 osoby: prześcieradło, ręcznik kąpielowy, ręcznik mały i bidetowy. 

 

10- ODPOWIEDZIALNOŚĆ  RESIDENCE ZODIACO:

Goście zwalniają Residence Zodiaco z jakiejkolwiek odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez osoby trzecie jak również przerwy w dostawie mediów niezależne od Dyrekcji. Gość ponosi bezpośrednio odpowiedzialność przed dającym w najem i osobami trzecimi za szkody wywołane działaniem Gościa w użytkowaniu nieruchomości wziętej w najem.  Biorący w najem oświadcza, że zwalnia Administratora i Residence Zodiaco od jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z ewentualnymi nieszczęśliwymi wypadkami lub zdarzeniami, które mogłyby się zdarzyć podczas pobytu w wynajmowanej nieruchomości. Ewentualne spory prawne będą rozpatrywane wyłącznie przez właściwy Sąd w Ascoli Piceno.

12- ZASADY SZCZEGÓLNE

Przy przydzielaniu mieszkań Dyrekcja będzie brała pod uwagę ewentualne preferencje Gości, ale będą one realizowane w miarę dyspozycyjności posiadanych lokali. Prośba o rezerwację konkretnego apartamentu ( numer, piętro, strona świata itp.) będzie brana pod uwagę w momencie realizowania rezerwacji w miarę dyspozycyjności lokali. Uprzejmie informujemy naszych Gości, iż upoważniony personel Residece Zodiaco ma prawo wejść do wynajętego mieszkania w celu dokonania ewentualnych napraw lub prac konserwatorskich również podczas nieobecności Gości.

13- ODWIEDZINY

Członkowie rodziny, osoby odwiedzające Gości mogą wejść do Residence Zodiaco wyłącznie po uzyskaniu zgody od Dyrekcji i po uprzednim pozostawieniu dokumentu tożsamości. Dyrekcja zastrzega sobie prawo do kontrolowania w każdym momencie tożsamości osób przebywających w Residence Zodiaco.